Subscribe to our mailing list

* indicates requiredProcessWalk wykorzysta informacje podane w tym formularzu, aby być w kontakcie z Tobą oraz aby zapewniać Ci stały dostęp do oferowanych przez nas wydarzeń. Jeśli jesteś zainteresowany, wypełnij powyższe pola oraz wyraź zgodę poniżej, a następnie kliknij „Zapisz mnie”.


Administratorem strony jest ProcessWalk. Twoje dane będą traktowane z szacunkiem – będą przetwarzane wyłącznie w celu przesyłania Ci newslettera. Możesz zmienić zdanie w dowolnym momencie, klikając link anulowania subskrypcji w stopce każdego otrzymanego od nas e-maila lub kontaktując się z nami pod adresem kiro{at}processwalk.com. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do zapisu na newsletter. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych praktyk w zakresie ochrony prywatności, odwiedź link: https://processwalk.com/. Klikając „Zapisz mnie” zgadzasz się, że możemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z tymi warunkami.

We use Mailchimp as our marketing platform. By clicking below to subscribe, you acknowledge that your information will be transferred to Mailchimp for processing. Learn more about Mailchimp’s privacy practices here.